Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Cewkowie

W niedzielę 17 czerwca 2018 r. w Cewkowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zmaganiach udział wzięły 3 drużyny w grupie A: OSP Stary Dzików, OSP Cewków oraz OSP Ułazów, a także jedna drużyna w grupie C, czyli drużyna kobiet z OSP Stary Dzików. Zawody oceniała komisja powołana przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie mł. bryg. mgr inż. Janusza Jabłońskiego. Przewodniczącym Komisji był st. kpt. Marek Kopciuch.

Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta oraz ćwiczenie bojowe. Po rozegraniu wszystkich konkurencji komisja wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce w grupie A zajęła drużyna z OSP Stary Dzików. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z OSP Cewków, trzecie miejsce zajęła drużyna z OSP Ułazów. W grupie C pierwsze miejsce zajęła drużyna żeńska OSP Stary Dzików.

Puchary oraz dyplomy wszystkim drużynom wręczyli Wójt Gminy Stary Dzików Barbara Małecka, Członek Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Lubaczowie Tadeusz Jabłoński oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Jerzy Wenek. Na zakończenie głos zabrała Wójt Gminy dziękując wszystkim za udział w zawodach.

Gmina Stary Dzików