OSP Żmijowiska najlepsze w turnieju halówki!

4 lutego na sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wielkich Oczach odbył się po raz kolejny turniej halowej piłki nożnej dla jednostek OSP z terenu gminy Wielkie Oczy. Zawodnicy walczyli o puchar Prezesa Zarządu Oddziały Gminnego ZOSP RP – dh Tomasza Lorenca.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Wystartowało w nim cztery drużyny: OSP Żmijowiska, OSP Wielkie Oczy, OSP Skolin i OSP Łukawiec.

O zwycięstwie w turnieju i o 3 miejscu na podium zdecydowały bezpośrednie pojedynki, gdyż drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów.

Najlepsza w turnieju okazała się drużyna ze Żmijowisk. Drugie Miejsce zajęła OSP Wielkie Oczy. Na trzecim uplasowała się OSP Łukawiec.

Zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy ufundowane przez Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP.

Turniej sędziował Krzysztof Milo – nauczyciel wychowania fizycznego w PSP w Wielkich Oczach.

Agnieszka Sopel